sıkca sorulan sorular

SIKCA SORULAN SORULAR

Bizler müşterilerimizin işlerini başından sonuna kadar en hassas şekilde takip edip işi bitirip sorunsuzca teslim etmekteyiz.Hata olayını ortadan kaldırdığımız için müşterilerimize en ufak hatalı bir ürün gönderip onları mağdur etmemekteyiz. 

Kurumsal hizmette ifade etmek istediğimiz şey şudur; müşterilerimizin matbaası oluyor ve onları hiç yormadan tüm baskı ve baskı öncesi işlerini bir telefon veya bir mail yolu ile çözüyoruz sonuçlandırıyoruz.

Kurumsal, şahıs yada şahsi olarak sürekli baskı işleri tasarım işleri olan müşterilerimize indirimli daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

Bastıracağınız ürün ile alakalı elinizde bir tasarım yok ise tarafımıza mail veya whatsap üzerinden ürün üzerinde bulunacak (resim, yazı, logo vb.) gibi bilgileri tarafımıza ilettikten sonra tasarımları hazırlayıp onayınıza sunmaktayız.

Tabikide. Bizler müşterilerimizin tüm bastırdıgı ürünleri müşteri arşivimize kayıt ederek saklamaktayız.

Tarafımızca basılan ürünleri müşterilerimiz istediğinde kendisi de gelip alabiliyor yada biz ücretsiz olarak taraflarına teslim etmekteyiz. 

Ürünün resmini yada bizzat ürünü bize ulaştırmanız durumda biz ürünün bilgisayar üzerindeki tasarım çalışmalarını olarak yapmaktayız.