SIKCA SORULAN SORULAR

Neden sizinle çalışmalıyız ?

Bizler müşterilerimizin işlerini başından sonuna kadar en hassas şekilde takip edip işi bitirip sorunsuzca teslim etmekteyiz. Hata olayını ortadan kaldırdığımız için müşterilerimize en ufak hatalı bir ürün gönderip onları mağdur etmemekteyiz. Fiyat konusunda da diğer işletmeler gibi fiyatlarımız göstermelik reklam amaçlı değildir. Kurmuş olduğumuz e-ticaret platformu ile müşterilerimize dijital ortamda kurumsal hizmeti sağlamaktayız.

Sürekli baskı işleri olan bir işletmeyiz bize özel indirimli fiyatlar uyguluyor musunuz?

Kurumsal, şahıs yada şahsi olarak sürekli baskı işleri tasarım işleri olan müşterilerimize indirimli daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

Elimde tasarım yok ne yapmam gerekiyor ?

Bastıracağınız ürün ile alakalı elinizde bir tasarım yok ise tarafımıza mail veya WhatsApp üzerinden ürün üzerinde bulunacak (resim, yazı, logo vb.) gibi bilgileri tarafımıza ilettikten sonra tasarımları hazırlayıp onayınıza sunmaktayız.

Sadece istanbuldamı hizmet veriyorsunuz ?

Başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye ve diğer Dünya ülkelerinede hizmetler vermekteyiz. Bizlere istediğiniz yerden ulaşıp siparişini verebilir ve hiçbir sorun yaşamadan baskı ve tasarım işlerini yaptırabilirsiniz.

Ürünleri gönderiyormusunuz yoksa bizmi gelip alıyoruz ?

Sipariş etmek istediğiniz tüm ürünleri genel olarak kargolar ile göndermekteyiz. Fakat İstanbul içi müşterilerimize aracımızın programına göre elden de teslim ediyoruz. Müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar var ise onlar üzerinden de gönderim sağlıyoruz. Dilerse müşterimizin kendisi de gelip ürününü alabilmektedir. Teslimat ile alakalı tarafımızdan muhakkak bilgi alınız.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

Ödeme işinizin basımından önce, işin tutarına ve durumuna göre önden ödeme yada tümünü ödüyorsunuz. Kurumsal olarak devamlı yada anlaşmalı olarak çalıştığımız müşterilerimizin için iş tesliminden sonra yada öncesinde ödeme almaktayız.

Önceden bastırdığım üründen tekrardan bastırmak istiyorum tasarımları duruyor mu ?

Tabikide. Bizler müşterilerimizin tüm bastırdığı ürünleri müşteri arşivimize kayıt ederek saklamaktayız.

Elimde daha önceden basılan ürün ile alakalı örnek var bilgisayar üzerinde tasarımım yok ?

Ürünün resmini yada bizzat ürünü bize ulaştırmanız durumda biz ürünün bilgisayar üzerindeki tasarım çalışmalarını baskıya uygun formatta yapmaktayız.

Tüm Satışlarınız K.D.V limi ?

Satışlarımız eğer müşterilerimiz fatura isterler ise K.D.V dahil olarak yapmaktayız. Eğer müşterimiz fatura istemez ise K.D.V eklenmeden sipariş verebilmektedir.

Online siparişmi ? Normal siparişmi ?

Aslında iki sipariş tipide aynıdır. Fakat bizler hem perakende baskı hizmeti hem de devamlılığı olan kurumsal müşterilerimizle çalıştığımız için iki türlü sipariş yöntemi oluşturduk. Müşterilerimiz istedikleri şekilde siparişlerini  oluşturmaktadırlar.

× Online İletişim