NASIL SİPARİŞ VERİLİR

ONLİNE SİPARİŞ

1 – ÜRÜN SEÇİMİ

Bastırmak ve sipariş etmek istediğiniz ürünü ya da ürünleri seçip sepete ekleyiniz ve daha sonra sepete gidiniz.

2 – SİPARİŞİ OLUŞTUR

Sepetinize ürün yada ürünleri ekledikten sonra “Ödeme sayfasına git.” butonuna basın. Açılan sayfada fatura detayları kısmında bulunan ve kendinize ait olan gerekli bilgileri doldurduktan sonra “Siparişi Onayla.” butonuna basın.

3 – ÖDEME

Siparişinizi onayladıktan karşınıza “Sipariş Alındı.” sayfasındaki size ve siparişinize ait bilgiler ile banka hesap bilgilerimiz görüntülenecektir. Ödemenizi fatura istiyorsanız eger (+%18 K.D.V dahil edilecektir.) resmi hesabımıza, fatura istemiyorsanız da normal hesabımıza Havale/Eft yolu ile yapabilirsiniz.

4 – TASARIM

Tasarım işlemi tarafımıza göndereceğiniz bilgiler (Resim, Logo, Yazı, vb. gibi) üzerine yada elinizde bulunan tasarım dosyası üzerinden baskı öncesi hali tasarımcılarımız tarafından hazırlanarak tarafınıza onay için sunulacaktır. Ödeme işleminide yine isterseniz eğer tasarımı gördükten sonrada banka hesaplarımıza Havale/Eft yöntemi ile yapabileceksiniz.

5 – TESLİMAT

Sipariş vermiş olduğunuz ürününüz sizlere belirtmiş olduğumuz zaman içerisinde üretimi ve teslimatı yapılacaktır.

NORMAL SİPARİŞ

1 – İLETİŞİM

Sipariş etmek istediğiniz ürünler için öncelikle iletişim araçlarımız üzerinden  ( Telefon, E-Mail yada WhatApp )  iletişime geçiniz.

2 – BİLGİ PAYLAŞIMI

Sipariş vermek istediğiniz ürün ile alakalı ( Logo, Resim, Yazı vb. gibi) ve diğer size ait olan (Ad/Soyad, Firma, Adres, E-posta, Telefon vb.gibi) bilgileri bizlere iletişim araçlarımız üzerinden gönderin.

3 – SİPARİŞ FORMU / ÜYELİK

Bizlere ulaştırmış olduğunuz bilgiler ve sipariş vermek istediğiniz ürün ya da ürünler üzerinden sizlere sistemimizden sipariş formu ve bununla birlikte üyelik de oluşturulacaktır. Bu üyelik bir kere olan birşeydir bir dahaki siparişlerinizde sadece sipariş etmek istediğiniz ürünü tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

4 – TASARIM / ÖDEME

Bizlere göndermiş olduğunuz tasarımda kullanılacak olan bilgiler ile tasarımlarınız istediğiniz doğrultuda hazırlanacak ve onayınıza sunulacaktır. Baskı için tasarım onayı alındıktan sonra sipariş durumuna ödeme işleminizi Havale/Eft yöntemi gerçekleştireceğiz. Ödeme ile alakalı yetkililerimiz ile görüşünüz.

5 – TESLİMAT

Sipariş vermiş olduğunuz ürününüz sizlere belirtmiş olduğumuz zaman içerisinde üretimi ve teslimatı yapılacaktır.

SİZİN İÇİN TASARLIYOR VE ÜRETİYORUZ

Online veya Normal siparişlerinizin öncesinde yada sonrasında bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

TELEFON

0506 131 88 74 – 0216 317 68 01

CANLI DESTEK

WhatsApp

× Online İletişim