Slide

2014 yılında copy center ve matbaa olarak başladığımız sektöre kısa zaman içerisinde kendimizi geliştirerek yenilenen baskı ve tasarım hizmetlerini dijital ortama taşıdık. Çok kısa süre içerisinde kendi bünyemizde kurduğumuz baskı sistemlerini faaliyete geçirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm baskı hizmetlerini karşılar olduk. Kurduğumuz online platformdaki fotokopifiyatlari.com ile Türkiye’nin en ucuz fotokopi baskı hizmetini sunmaya başladık.

Hedefimiz, bu sektörde tasarımdan baskıya matbaa ve reklam hizmetlerinin dijital ortamda kurumsal hizmete dönüşerek ürünlerin müşteriye kaliteli ve uygun fiyatlarla sorunsuzca ulaştığı büyük “Tasarım ve Baskı Merkezi” haline gelmektir.

“ Baskı ve Tasarım hizmetleri artık online ve dijital platformda daha hızlı olmakla birlikte, müşterilerin yorulmadan sorunsuzca işlerini hallettikleri bir pazar haline gelmiştir. Müşterilerimiz kurmuş olduğumuz e ticaret tabanlı web sayfamız üzerinden kurumsal hizmete en kolay şekilde ulaşma fırsatı bulacak ve bulundukları yerden siparişlerini verebilecekler. Bu sayede e-ticaret tabanlı web sayfamız üzerinden sizlere etkili bir şekilde hizmet sunacağız.” 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

× Online İletişim